zrkadlá brw

Usporiadať podľa:
Ponuka 1 až 12 z 12 celkom
BRW Zrkadlo
ŠxVxH) 96 x 90,5 x 4 cmUpozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
44,17 EUR
Detail ponuky
BRW Zrkadlo
ŠxVxH) 101 x 66 x 2 cmUpozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
44,17 EUR
Detail ponuky
BRW Zrkadlo KENT ELUS 155
Systém KENT je klasický nábytok so starožitným nádychom.  Jemné kovové úchytky umocňujú vzhľad gaštanovej alebo dubovej farby nábytku. Z 33 častí systému Kent si môžete zariadiť svoj obývací priestor,... Viac informácií
119,17 EUR
Detail ponuky
BRW Zrkadlo INDIANA JLUS 50
Sektorový nábytok INDIANA je ako z prostredia divokého západu so zaujímavým tvarom úchytiek a ozdobným kovaním na rohoch nábytku. Vďaka viacerým prvkom si jednoducho a vkusne zariadite obývaciu izbu, ... Viac informácií
45,00 EUR
Detail ponuky
BRW Zrkadlo Natalia LUS 130
Sektorový nábytok NATALIA v sebe spája jednoduchosť a eleganciu do jedného celku. Zahŕňa viacero prvkov nábytku, vďaka čomu si vyskladáte obývaciu izbu, jedáleň alebo pracovňu. Tento sektorový nábytok... Viac informácií
135,83 EUR
Detail ponuky
BRW Zrkadlo
ŠxVxH) 89 x 60 x 2 cmUpozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
34,17 EUR
Detail ponuky
BRW Nadstavec so zrkadlom
ŠxVxH) 85 x 16/50 x 12,5 cmUpozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
89,17 EUR
Detail ponuky
BRW Zrkadlo
ŠxVxH) 140 x 60,5 x 6,5 cmUpozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
137,50 EUR
Detail ponuky
BRW Zrkadlo
ŠxVxH) 92,5 x 70 x 2,2 cmUpozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
39,75 EUR
Detail ponuky
BRW Zrkadlo Idento LUS/90
Pôvabný klasický štýl do každého interiéru vnesie jedinečná kolekcia sektorového nábytku IDENTO so zachovanou tradíciou a eleganciou. Sektorový nábytok je vyrobený z moderných materiálov, avšak v trad... Viac informácií
56,67 EUR
Detail ponuky
BRW Zrkadlo
ŠxVxH) 45 x 148 x 21,5 cmUpozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
27,50 EUR
Detail ponuky
BRW Zrkadlo Porto LUS/50
Luxusná séria sektorového nábytku Porto je vyrobená v neodolateľnom farebnom prevedenií. Farebné prevedenie smrekovec Sibiu svetlý sa zase postará o neodolateľný a nadčasový vzhľad. Pohodlné užívanie ... Viac informácií
40,00 EUR
Detail ponuky

Ponuka značky BRW

Zobrazujeme vám ponuku obmedzenú iba na značku BRW. Máme však pre vás pripravené desiatky ďalších tovarov skvelých značiek v zľave.
Hore